Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa - Darmowy zwrot - Wysyłka 24h
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Producent: ARCTICA (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Dostawa od 0,00 zł - Inpost Paczkomaty

Czas wysyłki: 24 godziny

22 osoby kupiły ten produkt

Okulary Arctica S-333 rowerowe

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE POLIWĘGLANOWE

ARCTICA SPORT

Lustrzanka revo

Przejdź do pełnego opisu
Cena 159,00 zł
Dostępność:
trwale niedostępny
Zapytaj o produkt
Niedostępny

Opis

Okulary Sportowe Rowerowo-Biegowe
 
Model S-333
 
W komplecie: etui i woreczek
 
Polecamy okulary z poliwęglanową soczewką. Idealne do jazdy na rowerze lub uprawiania sportów biegowych. Sprawdzą się także podczas turystyki pieszej, plażowej siatkówki, czy jazdy na rolkach. Odpowiednio wyprofilowana oprawka chroni oczy przed wiatrem i kurzem. Duża soczewka typu monolens zapewnia dobre pole widzenia, a gumowe noski i gumowania umieszczone na końcówkach zauszników zwiększają komfort użytkowania.
 
Soczewka została wykonana z poliwęglanu, dzięki czemu jest ona grubsza od zwykłej soczewki przeciwsłonecznej i bardziej odporna na uderzenia, czy pęknięcia. Po wewnętrznej stronie ma ona kolor niebieski, a z zewnątrz pokryta jest wielokolorową lustrzanką revo (przeważającą barwą jest kolor czerwony). Powłoka revo to kilkanaście warstw ochronnych, które zabezpieczają szkło przed nadmiernym nagrzewaniem się, a dodatkowo odbijają promienie słoneczne.
 
Okulary Arctica S-333 posiadają filtr UV400 blokujący szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Stopień przyciemnienia soczewki to s3.
 
 
Soczewki poliwęglanowe z czerwoną lustrzanką Arctica S-333
 
 
Oprawka okularów, podobnie jak soczewka, wykonana jest z poliwęglanu. Jest to materiał lekki i termoplastyczny.
 
Arctica S-333 są świetną propozycją dla osób szukających komfortowych i bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych.

Polecamy także okulary z klasycznymi oprawkami. Zobacz: Okulary klasyczne polaryzacyjne
 

Cechy produktu

  • Szerokość wewnętrzna znajdująca się między zawiasami (zawias: miejsce mocowania zausznika do ramki) 13,7 cm
  • Wysokość soczewek razem z oprawką 5,5 cm
  • Kategoria przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne
  • Kolor soczewek niebieski
  • Kolor lustrzanki czerwony
  • Kolor oprawki czarno-czerwony
  • Rodzaj soczewek Poliwęglanowe
  • Materiał oprawki Poliwęglan
  • Struktura oprawki Błyszcząca
  • Noski Gumowe
  • Zauszniki z elementami gumowymi lub silikonowymi
  • Filtr UV 400 tak
  • Zauszniki typu flex nie

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).

Producent

Faron Robert Pacewicz

Szczecińska 36A

75-137 Koszalin, Polska

faron@faron.com.pl

Opinie

Liczba ocen: 22
Oceń i opisz
Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Oceny produktów w postaci gwiazdek nie są przez nas weryfikowane. Wyświetlamy zarówno pozytywne jak i negatywne oceny. Opinie wystawiane za pośrednictwem serwisu Ceneo oraz GetReview są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Niedostępny