Okulary z ramką korekcyjną

Okulary sportowe czy okulary korekcyjne? Już nie musisz wybierać, istnieje rozwiązanie, które pozwoli Ci połączyć oba te modele. To przeciwsłoneczne okulary korekcyjne, zapewniające ochronę oczu i jednocześnie prawidłową korekcję wzroku osobom. Stanowią rozwiązanie dla osób z wadą wzroku, które chcą przy tym pozostać aktywne – biegają, jeżdżą na rowerze, pływają łodzią czy uprawiają wspinaczkę górską. Okulary te polecane są ponadto do noszenia na co dzień w słoneczne dni.

Korekcyjne okulary przeciwsłoneczne

Okulary z ramką korekcyjną to rozwiązanie 2w1, bez kompromisów i konieczności wyboru. Okulary sportowe wyposażone są w specjalną ramkę, w której osadzamy szkła korekcyjne odpowiadające naszej wadzie wzroku. Ich oprawki wykonane są z trwałego i odpornego na uszkodzenia poliwęglanu z wysokim współczynnikiem twardości. To tworzywo wyróżniające się termoplastycznością i lekkością, jest odporne na zarysowania i pęknięcia. Ponadto korekcyjne okulary posiadają soczewki polaryzacyjne w różnych kolorach w zależności od modelu. Ich zaleta polega na zdolności do blokowania spolaryzowanego światła odbijanego od płaszczyzn poziomych. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających sporty zimowe i wodne, jeżdżących na rowerze i biegaczy. Wysoki filtr dodatkowo chroni przed działaniem trzech zakresów promieniowania ultrafioletowego – UVA, UVB i UVC.

Okulary z ramką korekcyjną polecamy dla wszystkich sportowców oraz osób aktywnych, które poszukują rozwiązania łączącego okulary sportowe chroniące oczy oraz okulary korekcyjne zapewniające bardzo dobrą jakość widzenia. Prezentowane modele cechują się wysokim komfortem noszenia, a także wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia. Mogą być użytkowane w ekstremalnych warunkach, świetnie sprawdzą się podczas pływania łodzią, jazdy rowerem szosą i po górskich trasach, biegania po leśnych ścieżkach i asfalcie oraz jazdy na rolkach czy też zimą na snowboardzie i nartach. Dzięki różnym kolorom soczewek można wybrać okulary idealnie dostosowane do ich zakresu użytkowania, np. soczewki szare to najlepsza opcja na słoneczne dni, żółte z kolei zwiększają kontrast i poprawiają ostrość widzenia, dlatego są niezastąpione przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Okulary przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne (system OTG)

To rozwiązanie dla osób, które nie chcą wstawiać u optyka nowych szkieł korekcyjnych i chcą wykorzystać dotychczasowe okulary optyczne. Okulary OTG zakłada się na swoje okulary korekcyjne. Trzeba tylko pamiętać, że nie każda oprawka zmieści się pod tego typu okularami. Warto dokładnie zapoznać się z podanym rozmiarem danego modelu.

Okulary Arctica S-70

Okulary Arctica S-70
Okulary Arctica S-70

ARCTICA S-70 OKULARY PRZECIWSŁONECZNE  POLARYZACYJNE

Ramka Na Szkła Korekcyjne

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 170,00 zł
szt.

Okulary Arctica S-198

Okulary Arctica S-198
Okulary Arctica S-198

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE POLARYZACYJNE

ARCTICA SPORT

Wymienne Szkła

Ramka na Szkła Korekcyjne

Powłoka REVO

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 199,00 zł
szt.

Okulary Arctica S-313 Na Okulary Korekcyjne OTG

Okulary Arctica S-313 Na Okulary Korekcyjne OTG
Okulary Arctica S-313 Na Okulary Korekcyjne OTG

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE POLARYZACYJNE

ARCTICA SPORT

okulary OTG (na okulary)

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 139,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl