Opcje przeglądania
Kategoria przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł
Nowość
Promocja
Zaufane Opinie

zaufane opinie o arctica warszawa

Ochrona przed rozpraszającymi odblaskami

Działanie okularów polaryzacyjnych polega na zatrzymywaniu rozproszonych promieni słonecznych, które są odbijane od powierzchni płaskich. Dzięki temu do oka dochodzi jedynie proste i spolaryzowane światło, które jest dla niego o wiele łagodniejsze, a wszelkie odblaski i lśnienia są niwelowane. Soczewki polaryzacyjne blokują również szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe UVA, UVB oraz UVC, które trafia do oka nawet podczas pochmurnej pogody.

Okulary polaryzacyjne Arctica zatrzymają światło odbijające się m.in. od tafli wody, asfaltu, czy karoserii samochodu. Z tego względu polecane są szczególnie kierowcom, którzy bardzo często wystawieni są na działanie wszelkich odblasków, pochodzących zarówno z samej drogi, jak i z pobocza. Zniwelowanie obecności lśnień znacznie poprawia komfort prowadzenia samochodu, a w rezultacie, także bezpieczeństwo pasażerów.

Praktyczne rozwiązanie dla aktywnych osób - okulary polaryzacyjne

Okulary z funkcją polaryzacji powinny docenić również osoby prowadzące aktywny tryb życia, przez który spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, a często także w silnym słońcu. Kolarze unikną nieprzyjemnych odblasków pochodzących z asfaltu, wędkarze i żeglarze - z wody, a narciarze - ze śniegu. Okulary polaryzacyjne Arctica nie tylko niwelują lśnienia, ale wpływają pozytywnie na jakość widzenia także na inne sposoby - sprawiają, że kolory są bardziej intensywne i nasycone, a ich kontrast jest większy.

W asortymencie sklepu Arctica Warszawa oferujemy szeroki wybór różnych modeli z funkcją polaryzacyjną, dzięki czemu każda osoba będzie w stanie znaleźć parę dopasowaną do swoich potrzeb oraz gustu. Polaryzacyjne okulary są dostępne z różnymi kolorami szkieł, a także w wielu stylach - od modeli sportowych aż po eleganckie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl