Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci: pełna ochrona już od najmłodszych lat

Z dnia na dzień przybywa coraz więcej fanów sportów – czy to dzieci, czy dorosłych. Bez względu na wiek, warto zadbać nie tylko o odpowiednie przygotowanie fizyczne, ale również o zakup odpowiednich akcesoriów, które zapewnią zarówno dzieciom, jak i dorosłym komfortowe i bezpieczne uprawianie ulubionej dyscypliny sportu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, naszą ofertę okularów wzbogaciliśmy o wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, które już od najmłodszych lat zadbają o ochronę ich oczu.

Okulary polaryzacyjne dla dziecka: jak wybrać?

Podczas wykonywania różnych sportów w okularach do tego nieprzeznaczonych istnieje realne zagrożenie dla wzroku. Dzieci nie zawsze zdają sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą wystąpić w trakcie treningu czy nawet zabawy – zranienie oka, uszkodzenie gałki ocznej czy urazy powieki to jedne z najczęstszych wypadków. Pamiętajmy, że to my jako rodzice powinniśmy zadbać o ich bezpieczeństwo, poprzez zakup odpowiednich, bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych dla dziecka. Pamiętajmy, że wypadek może zdarzyć się każdemu.

Oferowane przez nasz sklep okulary polaryzacyjne dla dzieci wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które dodatkowo zostały odpowiednio wyprofilowane, w związku z czym są w pełni bezpieczne. Zabezpieczają oczy najmłodszych nie tylko przed urazami, ale też przed działaniem promieni słonecznych. Ochrona dziecięcych oczu przed promieniowaniem słońca jest niezwykle ważna – przeprowadzone badania jasno wskazują, że oko dziecka jest trzykrotnie bardziej podatne na uszkodzenia wzorku bądź choroby oczu.

Jeśli więc chcesz zaszczepić w swoim dziecku pasję do sportów bądź „tylko” do aktywnego spędzania czasu np. w górach, zadbaj również o jego bezpieczeństwo. Szeroki wybór modeli sprawi, że zarówno dziewczynki jak i chłopaki znajdą odpowiednie okulary z polaryzacją dla dzieci dopasowane do ich upodobań. Sprawdź także inne okulary przeciwsłoneczne dostępne w ofercie naszego sklepu, np. okulary do samochodu czy okulary rowerowe.

Okulary dla Dzieci

Okulary Arctica S-1001 D Okulary Arctica S-1001 D
Producent: ARCTICA
Cena: 102,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Arctica S-1001 E Okulary Arctica S-1001 E
Producent: ARCTICA
Cena: 102,00 zł
zobacz więcej
Okulary Arctica S-1007 C Okulary Arctica S-1007 C
Producent: ARCTICA
Cena: 124,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Arctica S-1009 Okulary Arctica S-1009
Producent: ARCTICA
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Arctica S-1009 A Okulary Arctica S-1009 A
Producent: ARCTICA
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Okulary Arctica S-1009 B Okulary Arctica S-1009 B
Producent: ARCTICA
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium