Gogle z powłoką REVO

Powłoka REVO nie występuje we wszystkich modeli gogli, jednak zespół Arctica ze względu na jej znaczącą rolę, jaką odgrywa w ochronie wzorku narciarzy i snowboardzistów postanowił stworzyć unikalne modele, którymi są gogle z powłoką REVO. Powłoka ta zyskała swoją popularność nie ze względu na swoje wyjątkowe cechy użyteczności i bezpieczeństwa dla oczu, lecz przede wszystkim z powodu efektownego wyglądu. Jest wykorzystywana przy produkcji okularów przeciwsłonecznych, które świetnie prezentują się w stylizacjach streetwear. Młodzież je uwielbia!

Gogle z powłoką lustrzaną nie tylko są oryginalnym dopełnieniem narciarskiego outfitu, ale przede wszystkim zapewniają wzmożoną ochronę przed silnym promieniowaniem ultrafioletowym. Powłoka REVO składa się z 12-15 warstw ochronnych, których zadaniem jest skuteczne odbijanie szkodliwych dla oczu promieni słonecznych. Jest to rozwiązanie, które powszechnie stosuje się w okularach i goglach sportowych. Lustrzana powłoka ma również wpływ na poprawę ostrości widzenia, a także podnosi kontrast w zależności od warunków pogodowych. Zapewnia więc lepszą widoczność, a także poprawia percepcję otoczenia niezależnie od tego, czy jeździmy przy mocnym słońcu czy przy dużym zachmurzeniu.

Narciarskie gogle z powłoką REVO są więc uniwersalnym rozwiązaniem, możesz z nich korzystać przez cały dzień spędzony na stoku, mając pewność, że Twój narząd wzorku nie zostanie podrażniony przez szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wszystkie nasze gogle z powłoką lustrzaną posiadają system podwójnych szkieł, który jest odpowiedzialny za ochronę przed parowaniem. Szyby mogą mieć różne barwy, w związku z czym możesz dokładniej dopasować je do warunków pogodowych, w jakich jeździsz najczęściej. Wewnętrzna szyba wykonana została z wykorzystaniem miękkiego octanu celulozy, który cechuje się właściwościami hipoalergicznymi, jest trwały i odporny na zarysowania. Wysoki filtr UV 400 blokuje wszystkie 3 zakresy promieniowania ultrafioletowego – UV, UVB i UVC, zapewniając tym samym skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Gogle z powłoką lustrzaną przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak też dla kobiet. Są uniwersalne pod względem wyglądu, z tego powodu będą pasowały do każdej stylizacji. Możesz wybierać spośród modeli z ramką i modeli bezramkowych.

Gogle/szyby z powłoką lustrzaną revo

  • promocja
  • promocja
  • promocja
Arctica G-100 C - Gogle Narciarskie niebieskie Arctica G-100 C - Gogle Narciarskie niebieskie
Producent: ARCTICA
Cena: 149,00 zł 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Arctica G-100 D - Gogle Narciarskie- BEZRAMKOWE Arctica G-100 D - Gogle Narciarskie- BEZRAMKOWE
Producent: ARCTICA
Cena: 149,00 zł 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Arctica G-109 - Gogle Narciarskie z wymienną szybą Arctica G-109 - Gogle Narciarskie z wymienną szybą
Producent: ARCTICA
Cena: 179,00 zł 320,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Gogle Narciarskie Arctica G-106 B Gogle Narciarskie Arctica G-106 B
Producent: ARCTICA
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl