Czas realizacji zamówień

Towar wysyłamy (od poniedziałku do piątku) w ciągu 24h

Czas ten liczony jest od momentu otrzymania przez nas płatności (w przypadku przelewu) lub złożenia zamówienia (w przypadku przesyłki za pobraniem) i obejmuje wyłącznie dni robocze.

 

§ 6 REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad.
 2. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 3 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 3 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób: a) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatnościami elektronicznymi - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. b) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności kartą płatniczą - od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji. c) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 3. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Towary zakupione w Sklepie dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:
  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej
  2. Do paczkomatów InPost
 5. Kupujący może odebrać towar osobiście w siedzibie firmy w godzinach jej otwarcia - Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 1 Dnia Roboczego. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób: a) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatnościami elektronicznymi lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. b) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym - od dnia zawarcia umowy Sprzedaży
 6. Odbiór osobisty jest dostępny pod adresem: ul. Chorągwi Pancernej 30/1, 02-951 Warszawa -  we wtorki i czwartki w godzinach od 12.00 do 20.00 oraz w środy i piątki w godzinach od 12.00 do 15.00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) Uwaga! W dniu 30 czerwca 2022 r. firma bedzie wyjątkowo zamknięta. W tym dniu będą realizowane wyłącznie zamówienia wysyłkowe.
 7. W przypadku wybrania odbioru osobistego przez Kupującego, towar będzie gotowy do odbioru we wskazanym terminie realizacji zamówienia, a w przypadku gdy Sprzedawca wskazał termin wysłania towaru – w tym terminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl