Opcje przeglądania
Producent
Szerokość wewnętrzna znajdująca się między zawiasami (zawias: miejsce mocowania gumki do ramki)
Szerokość zewnętrzna szyb razem z ramką
Wysokość zewnętrzna szyb razem z ramką
Szerokość wewnętrzna obejmująca część, która razem z gąbką przylega do twarzy
Szerokość zewnętrzna szyb
Wysokość zewnętrzna szyb
Wymienna szyba
System OTG (gogle na okulary)
Lustrzanka / powłoka lustrzana revo
Kolor paska (gumki)
Silikon na pasku (gumce)
Struktura oprawki
Rodzaj gogli
Cena
  • od
    do
Nowość

Gogle z przyciemnianymi szybami

Gogle narciarskie z przyciemnianymi szybami różnią się nie tylko kolorem ramki, wielkością, ilości warstw szkła oraz zastosowanymi technologiami. Analizując ofertę Arctica, możesz dostrzec, iż dostępne są gogle z szybami w różnym kolorze. Każdy kolor sprzyja innym warunkom pogodowym. Gogle z przyciemnianą szybą są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Można uznać je za uniwersalne rozwiązanie, jednak szczególnie dobrze sprawdzają się przy bardzo słonecznej pogodzie. Chronią doskonale przed promieniowaniem słonecznym, odbijającym się od białej powierzchni stoku. Są wybierane przez narciarzy preferujących jazdę w wysokich górach i na lodowcach. Pamiętaj jednak o tym, że wraz ze wzrostem wysokości, zwiększa się również intensywność promieniowania ultrafioletowego. Im wyżej, tym bardziej szkodliwy wpływ słońca na nasz narząd wzroku.

Narciarskie okulary z przyciemnianymi szybami bardzo dobrze odwzorowują rzeczywisty obraz, zachowując naturalne kontrasty, mogą jednak nieco zmieniać kolory. Gogle z przyciemnianymi szybami występują w różnych kolorach szyb, co oznacza, że oprócz zalet przyciemnienia otrzymujemy cechy charakterystyczne dla innych barw. Dobrej jakości gogle z przyciemnianą szybą mają szkła wykonane z dwóch tworzyw – podwójne szkła. Wraz z odpowiednią wentylacją zapewniają skuteczną ochronę przed parowaniem, co przekłada się na komfort jazdy przy bardzo niskich temperaturach, które często towarzyszą silnemu promieniowaniu słonecznemu. Uzupełnienie ich o powłokę REVO stanowi gwarancję wzmożonej ochrony przed promieniami słonecznymi. Szyba wewnętrzna wykonana została z celulozy z warstwą zapobiegającą parowaniu, a wysoki filtr UV 400 chroni przed skutkami promieniowania ultrafioletowego nie tylko UV, ale też UVB i UVC.

W goglach zastosowaliśmy także trójwarstwową gąbkę antyalergiczną, która zapewnia idealne dopasowanie do twarzy. Jej miękkość sprawia, że nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia, co ma duże znaczenie w przypadku wielogodzinnego szusowania po stoku. Gogle z przyciemnianą szybą polecamy jako podstawowe wyposażenie każdego narciarza i snowboardzisty. Możesz je stosować nie tylko podczas słonecznej pogody, ale też w pochmurne dni, kiedy obecność słońca jest niezauważalna, jednak promienie słoneczne docierają do powierzchni ziemi. Chronią przed słońcem, wiatrem i obrażeniami wywołanymi upadkiem i jazdy wśród drzew.

Gogle / szyby przyciemniane - na słoneczną pogodę - k.3

Arctica G-102 G - Gogle Narciarskie - komfortowe - z głębokim wycięciem na nos Arctica G-102 G - Gogle Narciarskie - komfortowe - z głębokim wycięciem na nos
Producent: ARCTICA
Cena:

259,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gogle Narciarskie Arctica G-105 FP FOTOCHROMOWE Z POLARYZACJĄ Gogle Narciarskie Arctica G-105 FP FOTOCHROMOWE Z POLARYZACJĄ
Producent: ARCTICA
Cena:

441,00 zł

Cena regularna: 479,00 zł

Najniższa cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KOMPLET Gogle Arctica G-105 + szyba przezroczysta KOMPLET Gogle Arctica G-105 + szyba przezroczysta
Producent: ARCTICA
Cena:

369,00 zł

Cena regularna: 429,00 zł

Najniższa cena: 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KOMPLET Gogle Arctica G-105 FP + szyba przezroczysta KOMPLET Gogle Arctica G-105 FP + szyba przezroczysta
Producent: ARCTICA
Cena:

549,00 zł

Cena regularna: 619,00 zł

Najniższa cena: 509,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium