Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa - Darmowy zwrot - Wysyłka 24h
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Producent: ARCTICA (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie
Dostawa od 0,00 zł - Inpost Paczkomaty

Czas wysyłki: 24 godziny

11 osób kupiło ten produkt

Arctica G-102 G - Gogle Narciarskie - komfortowe - z głębokim wycięciem na nos

GOGLE NARCIARSKIE ARCTICA Z PODWÓJNYMI SZKŁAMI

  • bezramkowe - szerokie pole widzenia
  • kompatybilne z kaskiem
  • głębokie wycięcie na nos
  • szyby różowe z zielono-niebieską powłoką revo
  • kategoria przyciemnienia soczewek 3

Przejdź do pełnego opisu
Cena 249,00 zł
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt

Opis

Gogle Narciarskie arctica G-102 G z głębokim wycięciem na nos

W komplecie: woreczek i pudełko
 
Gogle narciarskie nie muszą być nudne. To, co doda im uroku, to z pewnością ciekawa kolorystyka szkieł. Model Arctica G-102G posiada właśnie taką cechę - lustrzankę REVO w pięknym zielono-niebieskim kolorze. Lustrzanka to nie tylko ładny efekt wizualny, ale również walory praktyczne. Powłoka REVO składa się z kilkunastu warstw ochronnych, które skutecznie odbijają promienie słoneczne. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się zwłaszcza w goglach przeznaczonych do stosowania na mocnym słońcu, czyli tych, które posiadają stopień przyciemnienia szyb: S3.
 
Gogle z szybami S3
 

Co wyróżnia gogle narciarskie Arctica G-102G ?

Podwójne szyby (między szybami znajduje się warstwa powietrza, która stanowi termiczną barierę - zapobiega to parowaniu szyb)
✅ Wygodny gumowy pasek z antypoślizgowym nadrukiem silikonowym (zapobiega to zsuwaniu się gogli z kasku)
Powłoka ANTI FOG umieszczona na szybie wewnętrznej (dodatkowo zapobiega parowaniu szyb)
Powłoka REVO umieszczona na zewnętrznej szybie (odbija promienie słoneczne)
Filtr UV400 (chroni wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym)
✅ Wygodna, dwuwarstwowa gąbka z wentylacją (doskonale absorbuje wilgoć i chroni przed promieniami słonecznymi, składa się z jednej warstwy pianki poliuretanowej o średniej gęstości pokrytej miękkim, przyjemnym w dotyku i hipoalergicznym materiałem polarfleece)
Głębokie wycięcie na nos (dzięki czemu gogle są bardzo wygodne)
 

Materiał i budowa gogli Arctica G-102 G 


Ramka gogli wykonana jest z termoplastyczego poliuretanu (TPU). Jest to materiał specjalnie przystosowany do niskich temperatur. Jest elastyczny i miękki w dotyku.
Szyba zewnętrzna gogli pokryta jest zielono-niebieską powłoką lustrzaną REVO i wykonana jest z poliwęglanu, a szyba wewnętrzna ma kolor różowy i wytworzona jest z octanu celulozy.
Poliwęglan to materiał w znacznym stopniu odporny na pęknięcia (dlatego też to szyba zewnętrzna jest z niego wykonana - chodzi tu o maksymalną ochronę oczu i twarzy przed np. skutkami upadku). Octan celulozy charakteryzuje się wysokim połyskiem i świetną przejrzystością.
 

Dla kogo gogle narciarskie z głębokim wycięciem na nos?

Gogle narciarskie Arctica G-102 G polecamy każdemu, kto szuka gogli:
 
na słoneczną pogodę
wygodnych w użytkowaniu
✅ z nieparującymi szybami
✅ efektownych wizualnie; z lustrzanką
 
Żeby bezpiecznie i komfortowo dotrzeć na stok sprawdź okulary dla kierowców.

Cechy produktu

  • Kategoria przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne
  • Szerokość wewnętrzna znajdująca się między zawiasami (zawias: miejsce mocowania gumki do ramki) 17,5 cm
  • Szerokość zewnętrzna szyb razem z ramką 21 cm
  • Wysokość zewnętrzna szyb razem z ramką 9 cm
  • Szerokość wewnętrzna obejmująca część, która razem z gąbką przylega do twarzy 15,5 cm
  • Wymienna szyba nie
  • Polaryzacja nie
  • Fotochrom nie
  • System OTG (gogle na okulary) nie
  • Anti-Fog tak
  • Podwójna szyba tak
  • Filtr UV 400 tak
  • Lustrzanka / powłoka lustrzana revo tak
  • Kolor paska (gumki) czarny
  • Silikon na pasku (gumce) tak
  • Kolor powłoki lustrzanej / revo zielono-niebieski
  • Kolor szyb różowy
  • Kolor oprawki czarny
  • Struktura oprawki matowa
  • Rodzaj gąbki dwuwarstwowa
  • Rodzaj gogli unisex

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).

Producent

Faron Robert Pacewicz

Szczecińska 36A

75-137 Koszalin, Polska

faron@faron.com.pl

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz
Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Oceny produktów w postaci gwiazdek nie są przez nas weryfikowane. Wyświetlamy zarówno pozytywne jak i negatywne oceny. Opinie wystawiane za pośrednictwem serwisu Ceneo oraz GetReview są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.